ВО "Свобода"

ENG

29 жовтня 2015
Свободівці з усієї України голодуватимуть у знак солідарності з політв'язнями
Свободівці з усієї України голодуватимуть у знак солідарності з політв'язнями

Активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зі всієї України активно поширюють у соцмережах повідомлення про те, що вони голодуватимуть 30 жовтня. Таким чином націоналісти висловлюють солідарність із політичними в'язнями, які оголосили на цей день одноденне голодування. Серед инших, до акції долучилися лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, заступник Голови об'єднання, очільник Київської міської "Свободи" Андрій Мохник, голова Харківської обласної організації "Свободи", член Політради партії Ігор Швайка, а також низка депутатів місцевих рад, громадських активістів, учасників російсько-української війни. Водночас свободівці закликають громаду приєднуватися до цієї ініціятиви.

Зауважимо, що раніше сучасні в'зяні сумління оприлюднили заяву, у якій оголосили на 30 жовтня одноденне голодування. Як відомо, 1974р. творці української незалежної держави В. Стус та В. Чорновіл, перебуваючи в совєцьких концтаборах, оголосили днем політв'язня 30 жовтня, який надалі відзначали одноденним голодуванням.

Підтримати патріотів вирішили також їхні рідні, друзі та просто небайдужі громадяни. Зокрема, про голодування заявила дружина та діти заступника Голови ВО "Свобода" Юрія Сиротюка.

О 16:00 30 жовтня активісти організовують акцію солідарності з політв'язнями біля Лук'янівського СІЗО (м.Київ, вул. Дегтярівська, 13).

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"