ВО "Свобода"

ENG

15 лютого 2016
Глухівські націоналісти блокують російські вантажівки на трасі "Київ - Москва"
Глухівські націоналісти блокують російські вантажівки на трасі "Київ - Москва"

15 лютого 2016 року у Глухові місцеві активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" разом із представниками "Правого сектору" розпочали блокаду траси "Київ - Москва" з метою унеможливлення проїзду російських вантажівок у межах загальноукраїнської "Ведмежої блокади". Учасники блокади вимагають визнати Росію країною-агресором у всіх царинах суспільно-політичного життя України, зокрема, шляхом заборони на розміщення бізнесу окупанта на українській землі, припинення торгівлі з Росією, встановлення заборони на в'їзд та транзит через Україну вантажного російського транспорту.

Тож від ранку свободівці встановили на трасі "Київ - Москва" блокпост та організували побут. За декілька годин від початку блокади націоналісти "розвернули" вже кілька російських вантажівок. Активісти впевнені, що ця блокада - це вимушений крок, адже влада після двох років війни з Росією досі продовжує активно вести торгівлю з ворогом.

"Нам набридло дивитись, коли на Донбасі гинуть наші хлопці, а у нас тут, в тилу, продовжує процвітати російський бізнес. Ми два роки воюємо з РФ, але українська влада досі не спромоглась розірвати торгові відносини з ворогом і запровадити хоча б якісь санкції. Тож ми тепер маємо змусити владу це зробити! Ми будемо блокувати російські вантажівки та вантажівки з російськими товарами до тих пір, допоки українська влада зрештою не зрозуміє, що з ворогом не можна вести бізнес!" - прокоментував цю подію голова Глухівського осередку ВО "Свобода" Володимир Мартинов.

Націоналісти запрошують усіх небайдужих долучатись до блокади траси.

Прес-служба ВО "Свобода"