ВО "Свобода"

ENG

19 вересня 2009
Заява Кримської обласної організації ВО "Свобода" з приводу заколоту у ВР АР Крим
Заява Кримської обласної організації ВО "Свобода" з приводу заколоту у ВР АР Крим

У результаті гострої політичної кризи у Верховній Раді Криму навіть керівництву Партії регіонів стало зрозуміло, що з представниками кремлівської "п'ятої колони" не можлива жодна конструктивна співпраця.

В той час, коли голова ПР Віктор Янукович вітав український народ зі святом Незалежності, заступник голови кримської організації ПР, перший заступник голови Верховної Ради АРК С.П. Цеков організував антидержавний шабаш під гаслами: "Навеки с Россией", "Долой бандеровскую САМОСТІЙНОСТЬ". С.П. Цеков заявив: "…Мы снова будем вместе. 24 августа 1991 года разрушение нашего единого отечества… С этого дня мы начинаем формировать мощное русское национальное движение…".

То ж не дивно, що ці ж самі політики-балалаєчнікі, втративши рештки здорового глузду, вирішили здійснити "переворот" у Верховній Раді АРК. Тобто усунути від влади нібито своїх же "товарищів" із Партії регіонів. З'ясувалося, що політичні імпотенти ні на що не здатні, то ж і "переворот" вони здійснити не спромоглися. Те, що сталося, має стати уроком для кримського політикуму. Антидержавним заколотникам не місце у Верховній Раді АРК!

Вважаємо також ганебними спроби на тлі політичної кризи створити комуністично-ПРиБЮТівську "ШирКу" у Верховній Раді АРК. Зрозуміло, що це злоякісне новоутворення протримається лише до початку активної фази президентських перегонів.

Годі зловживати довірою Виборців та проїдати народні кошти!

Вимагаємо від Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим ініціювати дострокове припинення повноважень поточного складу Верховної Ради Автономної Республіки Крим та призначення дострокових вибрів, одночасно з виборами Президента України. Цей відповідальний крок дозволить очистити вищій представницький орган півострова від недолугих політиканів. Дострокові вибори дозволять у період економічної кризи, після проваленого діючою владою курортного сезону, заощадити мільйони народних гривень, якщо провести їх одночасно з Президентськими.

Кримська організація ВО "Свобода" впевнена, що у наступному складі ВР АРК буде потужна фракція ВО "Свобода", що стане дієвим фактором стабілізації політичної ситуації у Криму.

Ми готові до співпраці з політиками, які будують, а не руйнують. Те, що це не просто слова показав досвід Тернопільської обласної Ради, де фракція ВО "Свобода" спромоглася швидко організувати роботу обласної ради, залучити до конструктивної праці абсолютну більшість депутатів. Ми переконані, що так буде і у Криму. Слава Україні!

Кримська обласна організація ВО "Свобода"