ВО "Свобода"

ENG

7 грудня 2014
Віталій Мельничук: Бійці на блокпостах між Слов'янськом та Сєверодонецьком практично без зимової форми та взуття
Віталій Мельничук: Бійці на блокпостах між Слов'янськом та Сєверодонецьком практично без зимової форми та взуття

Днями разом з побратимами відвідав у Слов'янську бійців добровольчого батальйону "Січ", яким передали необхідні речі, продукти та дитячі малюнки з Буковини. Вже згодом з частиною гуманітарного вантажу ми вирушили до добровольчого батальйону "Чернігів".

На виїзді, особливо на околицях Слов'янська, добре видно наслідки ще недавніх бойових дій: знищені приватні будинки, залишки автозаправної станції, яку намагаються відновити, видніються з річки залишки підірваного мосту.

Зустрічі в дорозі на блокпостах з нашими бійцями, які через майже повну відсутність зимового одягу та взуття практично не готові до холодів, змушували нас ділитися теплими речами й обмундируванням, яке везли для бійців батальйону "Чернігів".

Особливо вразили на одному з блокпостів в районі Сєверодонецька при 15-градусному морозі практично знищені літні берци та благенька міліцейська форма офіцера. Зупинились, поспілкувались і вирішили допомогти офіцерові та ще двом бійцям зимовим взуттям та одягом.

Ми зупинялися на всіх блокпостах по дорозі до дислокації батальйону "Чернігів" і на власні очі бачили практично повну відсутність належного зимового забезпечення офіцерів зимовим військовим одягом та взуттям. І не дивно, що ці військові та міліція особливо шанують волонтерів. Приємно від того, що маєш змогу допомогти солдатам та офіцерам, які потребують підтримки волонтерів.

Не маємо жодного морального права зупиняти волонтерську допомогу українським військовим. Свободівці Чернівецької області разом з активістами-волонтерами знову й знову продовжуватимуть збирати, формувати та відвозити гуманітарну підтримку бійцям в зону бойових дій та захисникам кордонів України.

Віталій Мельничук, голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"