ВО "Свобода"

ENG

23 травня 2014
Едуард Леонов: Окупант мусить постійно відчувати, що на нашій землі він лише окупант
Едуард Леонов: Окупант мусить постійно відчувати, що на нашій землі він лише окупант

Нині чимало мешканців Криму опинилася в стані біженців. Це ті люди, які все життя поклали на те, щоб розбудовувати Україну як незалежну державу. На кримських теренах ми постійно жили в атмосфері несприйняття місцевими можновладцями, та й українська влада за 23 роки незалежности не приділяла нам з вами належної уваги. Та Крим ‒ українська земля і ми боротимемося за її повернення. Про це 23 травня 2014 року заявив народний депутат України свободівець Едуард Леонов під час І Всеукраїнського з'їзду вимушених переселенців з Криму, що відбувся у Києві.

"Ми будемо боротися за те, щоби повернути нашу малу батьківщину, щоби возз'єднати українські землі в повному складі. Для цього українська влада повинна зосередитися на вирішенні двох поточних проблем: це становище людей, які не можуть повернутися до Криму, та тих, хто залишився на території півострова і не може виїхати звідти. Але ми маємо пам'ятати й про основну причину, яка призвела до сьогоднішнього стану, ‒ злочинний режим Путіна, що не просто намагається відірвати Кримський півострів від України, а й розвалити незалежну Українську державу", ‒ наголосив свободівець. Парламентар підкреслив, що сьогоднішні збори потрібно легітимізувати як офіційний представницький орган мешканців Криму та закріпити це на законодавчому рівні.

"Крим ‒ наш повністю. Крим ‒ український по суті. Ми повинні зробити так, щоб окупант постійно відчував, що на нашій землі він лише окупант", ‒ підсумував Едуард Леонов.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"